لیست محصولات این تولید کننده Bisco

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • اسید هیدروفلوریک9/5% که با افزایش سطح پرسلن سبب افزایش باندینگ بین پرسلن و سمان می شود، اثر آن مشابه سند بلاست بوده ولی تاثیر آن بیشتر و قابل کنترل است.این اسید قادر به اچ میکروسکوپی پروتزهای فلدسپاتیک نیز می باشد.1/5 gr

  570,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • - اسید فسفریک Uni- Etch 32%  و Etch-% 37 نیمه ژل  همراه با بنزالکونیوم کلراید . آنتی باکتریال- اسید فسفریک 35% با ویسکوزیته بالا و حاوی BAC با فرمول ویژه جهت کاربرد نقطه ای برای اچ لبه های مینایی هنگام کاربرد باندینگ های سلف اچ (به صورت بسته های 4عددی)

  1,060,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  اسید فسفریک  Etch-% 37 نیمه ژل  همراه با بنزالکونیوم کلراید .اسید فسفریک 35% با ویسکوزیته بالا و حاوی BAC با فرمول ویژه جهت کاربرد نقطه ای برای اچ لبه های مینایی هنگام کاربرد باندینگ های سلف اچ.در بسته بندی های 30 میلی به همره 30 عدد سری مخصوص.

  1,150,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • اپلیکاتور های یکبار مصرف. طراحی شده جهت استفاده با انواع باندینگ ها و یا در موقعیت های ویژه نظیر داخل کانال ها و حفره های کوچک. (Endo Applicator) ویژه کاربرد باندینگ در داخل کانال های آماده شده برای سمان نمودن پست. (50 عدد).

  270,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • باندینگ نسل چهار . فرمول جدید این ماده دارای اتانول بوده و در نتیجه استفاده آن را ساده تر و تعداد لایه های مورد نیاز باندینگ را کاهش داده است. سیستم All-Bond 3 با افزایش آب گریزی و عدم جذب آب (Hydrophobic)، طول عمر باندینگ را افزایش داده است. با کلیه مواد اعم از لایت،دوال و سلف کیور باند میکرو مکانیکال برقرار نموده و سازگار است.

  2,800,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 •   باندینگ سلف اچ نسل ششم.   معرف استانداردی نو در باندینگ­های سلف اچ Self- Etch.  برخلاف اغلب باندینگ­های سلف اچ قابلیت استفاده با مواد لایت، سلف و دوال کیور را بدون کاربرد اکتیواتور اضافی دارد.    قابلیت کاربرد به صورت Singleagent و یا به صورت لزوم در ترمیم­های وسیع­تر از لاینر رادیواپک به منظور ایجاد باندینگ­ قوی­تر استفاده می­شود.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • All Bond Universal تنها باندینگ نسل یونیورسال بدون نیاز به اکتیواتور.سازگار با تمامی مواد دوال کیور، لایت کیور، سلف کیوریک مرحله ای با قابلیت انتخاب تکنیک اچاین باندینگ قبل از لایت، آبدوست و بعد از لایت 100% آبگریز می باشد که باعث افزایش کیفیت باند و سیل بهتر میشود.دارای 5 پلاس از وب سایت مرجع dental advisor.

  2,000,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • باندینگ نسل پنجم فیلر دار. تنها باندینگ یک قسمتی است که توانایی اتصال با کلیه مواد لایت،دوال کیور و سلف کیور را دارد. ذرات فیلر در One-Step Plus باعث کاهش حساسیت بعد از کار می شود. Film Thickness بسیار پایین (10µm).

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • Universal-Primer  اولین باندینگ دوال کیور نسل یونیورسال می باشد. قابل استفاده در تکنیک های مختلف باندینگ :  SELECTIVE ETCH ,TOTAL ETCH ،SELF ETCH Film Thickness بسیار کم (5میکرون)و همچنین عدم نیاز به لایت کیور سبب میشود این باندینگ بهترین انتخاب برای ترمیم های غیر مستقیم باشد.مونومر MDP دلیل قدرت باند بالای این باندینگ با زیرکونیا، آلومینا و سایر فلزات در...

  2,100,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • Resin Modified Calcium Silicate  لاینر لایت کیور برگزیده Dental Advisor برای چند سالی متوالی  (از سال 2014 الی 2017) قابلیت باند بسیار قوی با عاج مرطوب حتی در نواحی نزدیک پالپ . رادیواپک.

  600,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کاربرد آن سبب بهبود کیفیت باندیگ پرسلن و رزین می شود و مقاومت ناحیه باند شده را نسبت به رطوبت افزایش می دهد.Bisco این ماده را به صورت دو قسمتی که باید قبل از مصرف با مخلوط نمودن فعال شود (دو بطری 6 میلی لیتری ).دو قسمتی بودن آن سبب افزایش مدت نگهداری و ثبات خواص آن بوده و برقراری اتصال موثر با پرسلن را تضمین می کند. 

  1,000,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  سمان رزینی دوال کیور. بی نیاز از اچ، پرایمر و باندینگ Self-Adhesive. آزاد کننده فلوراید (Fluoride Releasing). رادیواپک.

  0 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف