• باندینگ نسل چهار . فرمول جدید این ماده دارای اتانول بوده و در نتیجه استفاده آن را ساده تر و تعداد لایه های مورد نیاز باندینگ را کاهش داده است. سیستم All-Bond 3 با افزایش آب گریزی و عدم جذب آب (Hydrophobic)، طول عمر باندینگ را افزایش داده است. با کلیه مواد اعم از لایت،دوال و سلف کیور باند میکرو مکانیکال برقرار نموده و سازگار است.

  2,300,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کامپوزیت لایت کیور مایکرو هایبرید تقویت شده، با فیلر بالا. قابل استفاده در کلیه ترمیم ها از کلاس I تا VI. مقاومت بالا در برابر سایش و تغییر رنگ. قابلیت پالیش پذیری عالی.ن  دارای 7 رنگ از رنگهای vita و دو رنگ opaque.

  730,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کامپوزیت هایبرید لایت کیور با shrinkage بسیار کم (1.47 %)، فیلر بسیار بالا و مقاوم در برابر سایش. ایده آل برای ترمیم دندان های خلفی. کاهش تنش ناشی از shrinkage و مشکلات ناشی از آن. سهولت کاربرد به دلیل وجود فیلر زیاد. 

  730,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کامپوزیت Flowable لایت کیور که خصوصیات آن سبب می شود ماده ترمیمی ایده آلی برای ترمیم های Class III و Class V و همچنین Class IV های کوچک باشد. Aeliteflo  LV کامپوزیت Flowable رقیق تری است که با تازگی شرکت بیسکو با رادیواپاسیتی بسیار بالا به بازار معرفی کرده است.

  380,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 •  کامپوزیت فلو حاوی رنگ دانه، با ویسکوزیته پایین. برای بازسازی شیارهای اکلوزال، ترک های ناشی از فشار، لبه های آهکی انسیزال و لکه های ناشی از کلسیم. قابل دسترس در  ۹رنگ مختلف (سرنگ های 0/5گرمی).

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • کوربیلدآپ دوال کیور، ویژه باز سازی تاج.حاوی فلوراید (Fluoride Containing). رادیواپک.با قابلیت تحمل بسیار بالا در برابر فشار و کشش که استحکام و دوام ترمیم را افزایش می دهد.

  900,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کاربرد آن سبب بهبود کیفیت باندیگ پرسلن و رزین می شود و مقاومت ناحیه باند شده را نسبت به رطوبت افزایش می دهد.Bisco این ماده را به صورت دو قسمتی که باید قبل از مصرف با مخلوط نمودن فعال شود (دو بطری 6 میلی لیتری ).دو قسمتی بودن آن سبب افزایش مدت نگهداری و ثبات خواص آن بوده و برقراری اتصال موثر با پرسلن را تضمین می کند. 

  890,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • Resin Modified Calcium Silicate  لاینر لایت کیور برگزیده Dental Advisor برای چند سالی متوالی  (از سال 2014 الی 2017) قابلیت باند بسیار قوی با عاج مرطوب حتی در نواحی نزدیک پالپ . رادیواپک.

  530,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • طراحی ویژه با تعادل کامل بین سایش و کنترل مناسب.دارای چهار نوع متفاوت از نظر میزان سایندگی، شامل زبر (قهوه ای)، متوسط (سبز)، نرم (آبی)، بسیار نرم (طلایی) که هر یک در دو قطر ۳/۱و ۶/۱  سانتیمتر عرضه شده اند.استفاده از آنها جلایی کم نظیر به کامپوزیت های بیسکو می دهد.عرضه به صورت کیت 400 عددی همراه با 2 Mandrel.

  2,500,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • سمان رزینی دوال کیور. بی نیاز از اچ، پرایمر و باندینگ Self-Adhesive. آزاد کننده فلوراید (Fluoride Releasing). رادیواپک.

  0 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دستگاه لایت کیور قدرتمند و پیشرفته رادی پلاس. شدت نور بالا با حداقل نشر حرارت (1500mw/cm2). هد قابل چرخش 360 درجه. بدون سیم و طراحی ظریف و زیبا. بسیار سبک (176gr).

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • موارد کاربرد کامپوزیت توکویاما قدامی : √دندانهای خلفی و قدامی √وینرکامپوزیتی √پوشاندن فضای بین دندانی √ترمیم کامپوزیت / پرسلن √خواص فیزیکی : مقاومت خشمی ۱۵۵ مگاپاسکال √ضریب خشمی ۸٫۷ گیگاپاسکال √درصد حجمی فیلر ۷۰% ودرصدوزنی ۸۲%

  750,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف